Предмет: География,
автор: Ddderg
Для характеристики річкового стоку використовують показник витрати води в річці – об’єму води, що протікає через поперечний переріз річки за 1 с. Його обчислюють за формулою: Q = Sv, де Q – витрата води, м3 /с; S – площа поперечного перерізу річки, м2 ; v – швидкість течії річки, м/с. Обчисліть витрату води в річці, якщо поперечний переріз її русла має вигляд трапеції, ширина водної поверхні становить 56 м, ширина дна – 34 м, середня глибина – 2,5 м, а швидкість течії – 0,4 м/с
Ответы
Автор ответа:
23
Ответ:45
Треба скласти дві основи (ширину води і ширину дна), помножити на висоту (глибину) і поділити на два. Це ми знайдемо площу:
(56+34)*2.5:2 = 90*2.5:2 = 225:2 = 112,5 - S
Потім треба помножити площу на швидкість:
112,5*0,4 = 45
NikitozkinZIUa:
Забув дописати то що 45 м^3/с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Tosfury
Предмет: Другие предметы,
автор: toniabiruk09
Предмет: Английский язык,
автор: danilodidenko17
Предмет: Русский язык,
автор: ere321rererer
Предмет: Математика,
автор: enkeeah