Предмет: Математика, автор: romchikkostiuk

Купили 2/3кг печива по 51 4/3грн за кілограм і 1/5кг цукерок по 90 1/2грн за кілограм. Скільки гривень сплатили за всю покупку?

Ответы

Автор ответа: umerbekaazan
1

Ответ:

1) 3 3/4 *2/3=15/4 *2/3=5/2=2 1/2 грн. - вартість печтва

2) 7 1/2 * 1/5=15/2 *1/5=3/2=11/2 грн - вартість цукерок

3) 2 1/2+1 1/2=4 грн - сплатили за все

Пошаговое объяснение:

має бути правильно

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: nazarbaglyk04
Предмет: Українська література, автор: 1FoxiixoF1
Предмет: Геометрия, автор: pojojda228