Предмет: Химия, автор: milanapoltavers2008

Л
В
4.1. Людина відчуває iдкий запах сульфур(IV) оксиду, якщо у повітрі об'ємом 1 000 л (н.у
міститься цей отруйний газ масою 3 мг. Обчисли об'єм сульфур(IV) оксиду в цьому
об'ємi повітря (н. у.).

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
4

Объяснение:

n(SO2)= m/M =0.003/(32+2•16)=0.003/64= 46.875×10-⁶моль

V(SO2)=n×Vm= 46.875×10-⁶×22.4= 0,00105л или 1,05мл

Автор ответа: veronikaprozecka
1

Відповідь: 0,00105л (1,05мл)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: DRAKONHIKE