Предмет: Физика,
автор: evahmr
ХЕЛП!!!!
Трансформатор ввімкнено в мережу напругою 10000 В. Коефіцієнт
трансформації n = 5. Визначити напругу на затискачах його вторинної обмотки і
кількість витків вторинної обмотки, якщо первинна обмотка містить 4000 витків.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
K =5; U₁ =1000 B; n1=4000 вітков
U₂ ? n2
U₂ = U₁ / K = 1000/5=2000 B.
n2=n1/k=4000/ 5=800 вітков
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: umanecpolina78
Предмет: Математика,
автор: sokolovb
Предмет: Математика,
автор: ghfffgh609
Предмет: Математика,
автор: adalove2608
Предмет: Алгебра,
автор: magdy5