Предмет: Физика, автор: emetekdasa

За графіком залежності шляху від часу для рівномірного руху визначте швидкість руху тіла. 1, M 15 12 9 6 3 0 2 4 6 t, c Запишіть лише числове значення відповіді з точністю до десятих в одиницях вимірювання системи СI. Відповідь:​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2,5м/с

Объяснение:

Согласно графика, тело за 6 с прошло 15м

Дано:

S=15м

t=6с

------------

V-?

V=S/t,  где:

S-путь тела;

t-время.

V=15/6=2,5м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: snicukdasa
Предмет: Алгебра, автор: zona83
Предмет: Математика, автор: bratZAbratasila67