Предмет: Физика,
автор: maxmaxmoroz665
Тілу якої маси сила 100 Н надає прискорення 0,5 м/с2?
Cohendd:
F=ma; ll закон Ньютона. m=F/a=100/0,5=200 кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Якщо сила 100 Н надається на тіло якої маси, то це тіло буде отримувати прискорення 0,5 м/с^2, яке можна знайти, використовуючи формулу Ф=ма*a (где Ф - сила, ма - маса, а - прискорення). Таким чином, маса тіла має бути рівною Ф/a=100 Н/0,5 м/с^2=200 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fortnitedanizero
Предмет: Английский язык,
автор: milakotik2016
Предмет: Русский язык,
автор: melnikovila680
Предмет: Русский язык,
автор: lubakozakova9