Предмет: Химия,
автор: semendaevaganna
Розрахуйте який об’єм вуглекислого газу утвориться в результаті спиртового бродіння 20 г глюкози, що містить 3%домішок?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 4,828 л
Найдем массу чистой глюкозы
m(C₆H₁₂O₆) = 20 - 20 × 0,03 = 19,4 г
Составляем уравнение реакции
19,4 г х л
C₆H₁₂O₆ = 2C₂H₅OH + 2CO₂
180 44,8
Пропорция х = (19,4 × 44,8) : 180 = 4,828 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: karinka3761wert
Предмет: Биология,
автор: g6651448
Предмет: Математика,
автор: diswexx
Предмет: Алгебра,
автор: artemkoroluk4
Предмет: Алгебра,
автор: koselevkirill843