Предмет: Физика,
автор: Ihor380
Наски градусів нагріється вода масою 2 кг, якщо їй надали 21 кДж енергії?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
105
Объяснение:
За формулою Q=cmΔt
Змінимо її в Δt=Q/cm
Підставимо числа: c=4.2 кДж/(кг*К), m=2 кг, Q=21 кДж
Δt=21/0.4*2
у мові можуть бути помилки тому, що я не знаю української мови
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: linaivanova110608
Предмет: Українська мова,
автор: bd8bjc62zd
Предмет: Математика,
автор: anastasiya20132022
Предмет: Английский язык,
автор: mtiskova65
Предмет: Математика,
автор: polinalokotkova1