Предмет: Химия,
автор: cristalix1212
1 За формулою NaHCO3- харчова сода, підрахувати Mr, W елементів відношення мас елементів.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(NaHCO3) = Ar(Na) + Ar(H) + Ar(C) + Ar(O) * 3 =
= 23 + 1 + 12 + 16 * 3 = 84
w(Na) = Ar(Na) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 23/84 * 100% = 27,38%
w(Н) = Ar(Н) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 1/84 * 100% = 1,19%
w(С) = Ar(С) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 12/84 * 100% = 14,29%
w(О) = Ar(О) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 16 * 3/84 * 100% = 57,14%
відношення мас елементів:
ν (А) : ν (В): ν (С) : ν(D) = х : у : z : k
ν (Na) : ν (H) : ν(C) : ν(О) = 1 : 1 : 1 : 3
m (Na) : m (H) : m (С) : m (О) = М(Na) : М(Н) : М(С) : 3М(Н)
m (Na) : m (H) : m (С) : m (О) = 23 : 1 : 12 : 48
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: maryanashten
Предмет: Английский язык,
автор: d79709634
Предмет: Английский язык,
автор: dasahamut
Предмет: История,
автор: Pollina08082008