Предмет: Физика,
автор: Rom4iga
Поплавок, що коливається на воді, піднімається та пірнає 6 разів за 3 секунди. Який шлях подолає поплавок за хвилину, якщо відстань між його крайніми положеннями становить 5 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
T = t/N = 3/6 = 0.5 с
N = t/T = 60/0.5 = 120 колебаний за минуту
120 * 5 * 4 = 2400 см
Пояснення:
***************************
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: biryukasya11
Предмет: Химия,
автор: Elisabeth109
Предмет: Английский язык,
автор: polina269845
Предмет: Математика,
автор: anzhela2496