Предмет: Химия,
автор: icaban106
Встановіть масові частки хімічних елементів в речовин:H2SiO3
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(H2SiO3) = Ar(H) * 2 + Ar(Si) + Ar(O) * 3 = 1 *2 + 28 + 16 * 3 = 78 г/моль
w(H) = Ar(H) * n/М(H2SiO3) * 100% = 1 * 2/78 * 100% = 2,56%
w(Si) = Ar(Si) * n/М(H2SiO3) * 100% = 28/78 * 100% = 35,9%
w(O) = Ar(О) * n/М(H2SiO3) * 100% = 16 * 3/78 * 100% = 61,54
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mikhail7896
Предмет: Музыка,
автор: takvskbx
Предмет: Физика,
автор: yourbloodhismine
Предмет: Математика,
автор: anastasiaocheredko
Предмет: Биология,
автор: grebneva00