Предмет: Химия,
автор: ikaossikaossik
Визначити молярну масу, об'єм, число молекул для газу бутану С4Н10 кількістю речовини 1,5 моль н.у. помогите!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
M (C4H10) = 58 г/моль
V (C4H10) = 33.6 л
Кол-во молекул (C4H10) = 9.03 * 10^23
Объяснение:
M (C4H10) = 4 * 12 + 10 * 1 = 58
V (C4H10) = 1.5 * 22.4 = 33.6
Кол-во молекул (C4H10) = 1.5 * 6.02 * 10^23 = 9.03 * 10^23
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: demplayruhaosit74
Предмет: Русский язык,
автор: kseniagubenko0209
Предмет: Английский язык,
автор: ekaterinadallakan
Предмет: Русский язык,
автор: uchenic48
Предмет: Русский язык,
автор: anatutova207