Предмет: Физика,
автор: mnika0305
обчисліть прискорення вантажного поїзда якщо він розганявся від 30км/год до 50км/год за 0,5хв
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення: 50 км/год=13,89 м/с; 30 км/год=8,33 м/с
а=13,89-8,33/30=0,185 м/с2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: diarmarcenko43
Предмет: Химия,
автор: sofiko666666
Предмет: История,
автор: mira1370
Предмет: Другие предметы,
автор: marialihaceva55
Предмет: Другие предметы,
автор: jsjsjxfjjfkfjkrkrk