Предмет: Физика,
автор: c2h2ui
!!ТЕРМІНОВО!!
Рух матеріальної точки описується рівнянням x = 10-1,5 г. Вважаючи, що маса точки дорівнює 200 г, визначте імпульс тіла та сили через 6 с від початку відліку часу.
!!ТЕРМІНОВО!!
zybkov1950:
"1,5 г"? Як це зрозуміти? Швидкість вимірюється в грамах? Записуйте правильно умову!
Ответы
Автор ответа:
0
Як я зрозумів формула руху така x=10-1.5t
швідкість v=-1.5 м/с з рівняння руху x=x₀±vt , але для імпульса беремо скалярни значення, тобто по модулю ⇒ v=1.5 м/c
p=mv=0,2 кг×1,5 м/с=3 кг*м/с
Формула імпульсу по другому закону Ньютона буде
mv=FΔt
F=mv/Δt=3кг*м/с ÷ 6с=0,5 Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anesh25
Предмет: Математика,
автор: harmanchuk
Предмет: Українська література,
автор: stupakd15
Предмет: Математика,
автор: mpodoliak
Предмет: Алгебра,
автор: Loljphl