Предмет: Химия,
автор: eri568
Магній гідроксид масою 87 г взаємодіє з сульфатною кислотою. Укажіть масу утвореної солі
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O
M(Mg(OH)2)=58г/моль
M(MgSO4)=120г/моль
n(Mg(OH)2)=87/58=1,5моль
n(Mg(OH)2):n(MgSO4)=1:1
n(MgSO4)=1,5моль
m(MgSO4)=1,5*120=180г
З НОВИМ РОКОМ!!!!!!!
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: alenasokolik
Предмет: Математика,
автор: om978729
Предмет: МХК,
автор: qqwworryqqw
Предмет: Английский язык,
автор: liuba5525
Предмет: Литература,
автор: Milartrh