Предмет: Химия,
автор: bozduganvira
скільки молекул містять 16,8 літрів кисню
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
При нормальных условиях 4.515 * 10^23
Объяснение:
16,8 / 22.4 = 0.75
0.75 * 6.02 * 10^23 = 4.515 * 10^23
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n = V(газу)/ Vm = 16,8/ 22,4 = 0,75 моль
Обчислимо кількість молекул:
N = n * Na = 0,75 * 6,02 * 10²³ = 4,515 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: solomia3687532
Предмет: География,
автор: snegovoymiha
Предмет: Українська література,
автор: Lehaa22
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: basicljne007