Предмет: Химия,
автор: sasha6036
51. У якому об'ємі озону (н.у.) міститься стільки ж
молекул, скільки їх є у 1,6 г метану?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
М(СН4) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль
Знайдемо кількість речовини:
n(СН4) = m(CH4)/М(СН4) = 1,6/16 = 0,1 моль
Обчислимо об'єм озону в якому міститься стільки ж молекул, скільки їх є у 1,6 г метану
V(O3) = n(СН4) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Kaloria2010
Предмет: Информатика,
автор: mutulevicd
Предмет: Математика,
автор: negeniy42
Предмет: Алгебра,
автор: меллори
Предмет: Математика,
автор: yatupo1