Предмет: Химия,
автор: Salo986
У стратосфері на висоті 20-30 км знаходиться шар озону, що захищає Землю від потужного
ультрафіолетового сонячного випромінювання . Якби не "озоновий екран" в атмосфері, то фотони з великою
енергією досягли б поверхні Землі і знищили на ній все живе. Підраховано, що в середньому на кожного
жителя Києва в повітряному просторі над містом (аж до верхньої межі стратосфери) припадає по 150 моль
озону.Скільки молекул O3 і яка маса озону припадає в середньому на одного жителя столиці України ?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кільки молекул озону припадає в середньому на одного жителя столиці України
N(O₃) = n(O₃) * Na = 150 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²⁵ молекул
Обчислимо яка маса озону припадає в середньому на одного жителя столиці України
М(О₃) = 16 * 3 = 48 г/моль
m(O₃) = n(O₃) * М(О₃) = 150 * 48 = 7200 г або 7 кг 200г
Salo986:
Дякую! Ви мене дуже сильно виручили
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: gokolgokol16
Предмет: История,
автор: migalyana12
Предмет: Українська мова,
автор: gergelmariaa
Предмет: Алгебра,
автор: Na920