Предмет: Химия,
автор: veronikaxhv
Срочно!!
1.Яка кількість речовини міститься у воді масою 100 г?
2. Знайти масу кальцинованої соди Na2CO3 кількістю речовини 0,5 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
1.
Дано:
m(H2O)= 100 г
Знайти: n(H2O)-?
Розв'язок:
Mr(H2O)= 2×1+16=18 г/моль
Відповідь: n(H2O)= 6 моль
2.
Дано:
n(Na2CO3)= 0,5 моль
Знайти: m(Na2CO3)-?
Розв'язок:
Mr(Na2CO3)= 2×23+ 12+3×16=106 г/моль
Відповідь: m(Na2CO3)= 53 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Sheyn162815
Предмет: Алгебра,
автор: matematiksuggests
Предмет: Другие предметы,
автор: khutorniuk
Предмет: Русский язык,
автор: daniilparshin7676
Предмет: Музыка,
автор: andreyka252y