Предмет: Химия,
автор: sashaPolisuk
СРОЧНОО!
Для порції чадного газу CO,об'єм якого становить 1,12 л (н.у.)обчисліть
А) кількість речовини газу
Б)масу цієї порції газу
В) кількість атомів Карбону та Оксигену
Ответы
Автор ответа:
5
Дано: V(CO) = 1,12 л
А) n(CO) = 1,12 : 22,4 = 0,05 моль
Б) m(CO) = 0,05 × 28 = 1,4 г
В) N(CO) = N(C) = N(O) = 0,05 × 6,02×10^23 = 0,301×10^23 атомов
{3.01×10^22}
----------------
Vm = 22,4 л
n = V : Vm
M(CO) = 28 г/моль
m = n × M
Na = 6,02×10^23
N = n × Na
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: areter222
Предмет: Физика,
автор: lozanukvitalik
Предмет: Геометрия,
автор: kamilaslipcenko965
Предмет: Математика,
автор: Daniel0757
Предмет: ОБЖ,
автор: alexandramarfal