Предмет: Физика, автор: sofa060508

Ультразвуковий сигнал, випромінений летучим кутом, відбився від бабочки, який перебував на відстані 5,1 м від летучої мыші. Через яку годину після випромінювання до летучої гадини повернувся відбитий сигнал ? Вважайте, що швидкість ультразвуку в повітрі дорівнює 340 м/с​

Ответы

Автор ответа: sergeydoow
1

Ответ:

Дано:

ультразвуковий сигнал випромінювався летучою мишею

бабочка перебувала на відстані 5,1 м від летучої миші

швидкість ультразвуку в повітрі рівна 340 м/с

Задача: вирішити, через яку годину після випромінювання сигналу до летучої миші повернувся відбитий сигнал.

Розв'язок:

За формулою зв'язку часу та розстояння: розстояння = швидкість * час

Ми знаємо розстояння, швидкість та ми хочемо вирахувати час. Тому формула буде виглядати так:

час = розстояння / швидкість

Застосовуємо формулу

час = 5,1 м / 340 м/с = 0,015 с

Переводимо результат у хвилини:

час = 0,015 с * (1 хвилина / 60 с) = 0,00025 хвилин

Як було визначено раніше, час, за який повернувся відбитий сигнал, становить 0,00025 хвилин. Це означає, що при переведенні цього результату у секунди, отримана величина буде дуже маленькою і може бути значно меншою, ніж одна секунда. Тому можна сказати, що відбитий сигнал повернувся до летучої миші через дуже короткий час.

Объяснение:


sergeydoow: Дай лучший ответ, пж
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: dmitrijevsdarians
Предмет: Химия, автор: lydika1977
Предмет: История, автор: MalikovaElnaraseitov