Предмет: Физика,
автор: ignatejkoanastasia
Яка кількість теплоти необхідна для перетворення спирту об'ємом 0,5 л у пару при температурі 78 °С?
Дуже треба!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 353340Дж
Объяснение:
Дано:
V=0,5л
t=78°C
ρ=0,78г/см³
L=906кДж/кг=906000Дж/кг
=========================
Q-?
Q=L*m=L*V*ρ=906000*0,5*0,78=353340Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: savitskayapolina
Предмет: Українська мова,
автор: star7778
Предмет: Английский язык,
автор: karmazinasofia224
Предмет: География,
автор: AWHD
Предмет: Математика,
автор: Аноним