Предмет: Химия,
автор: nastia6099
17. Обчисліть масові частки елементів у сполуці, до складу молекули якої входить: три атоми Гідрогену, один атом фосфору й чотири атоми Оксигену. СРОЧНО ПЛИИССС
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
H3PO4
Знайти: w(H)-?w(P)-?w(O)-?
Розв'язок:
w=n(E)×Ar(E)/Mr(сполуки)×100%
Mr= сумі Ar(атомних мас) елементів у сполуці.
Mr(H3PO4)= 3×1+31+4×16= 98 г/моль
w(H)= 1×3/98×100%=3%
w(P)= 31/98×100%=32%
w(O)= 4×16/98×100%=65%
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: alexeyalisitsin
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: milionedik
Предмет: Биология,
автор: gergert2007
Предмет: Математика,
автор: artmel1712