Предмет: Химия,
автор: vladlanko228
Допоможіть будь ласка !!!
Густина парів алкену з воднем становить 49.Визнайте його формулу
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
D(CnH2n)H2= 49
Знайти: CnH2n-?
Розв'язок:
Mr(CnH2n)= D×Mr(H2)= 49×2= 98 г/моль
CnH2n = 12n+2n=98
14n=98
n=98/14
n=7
Відповідь: С7Н14 - гептен
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sofoshkaaa228
Предмет: Алгебра,
автор: artemculuk
Предмет: Українська література,
автор: kseniamamonovna
Предмет: Английский язык,
автор: veserop112
Предмет: Русский язык,
автор: aruzanadaeva