Предмет: Химия,
автор: mihajlivvlad0
Укажіть, кількість атомів, що міститься у водні кількістю речовини 5 моль
Ответы
Автор ответа:
2
n(H) = 2n(H2) = 2*5 моль = 10 моль.
N(H) = n(H)*N(a) = 10 моль*6,022*10²³ 1/моль = 6,022*10²⁴ атомов.
Ответ : 6,022*10²⁴ атомов водорода.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: wrtyufgi6
Предмет: Английский язык,
автор: dynyadurak
Предмет: Информатика,
автор: 7kamani7
Предмет: Математика,
автор: aylin07zr
Предмет: Математика,
автор: kristinapavlova360