Предмет: Физика, автор: Richmon

М'яч масою 2 кг вільно падає з висоти 20 м. Знайдіть його кінетичну енергію на висоті 12 м.
*
1)400 Дж
2)240 Дж
3)160 Дж
4)40 Дж

Ответы

Автор ответа: alexminaev
0

Ответ:

3)160 Дж

Объяснение:

m * g * (H1 - H2) = 2 * 10 * (20 - 12) = 20 * 8 = 160 Дж.

Похожие вопросы