Предмет: Физика, автор: denna27

Яку кількість теплоти потрібно, щоб перетворити у рідину 20 кг міді, взятої за
температури 87°С?

Даю 70 балов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 20 кг

t₁ = 87⁰C

t₂ = 1087⁰С

λ = 180000 Дж/кг

с = 400 Дж / (кг·°С)

Найти: Q - ?

Знайдемо кількості теплоти Q₁, необхідної для нагрівання міді до температури плавлення,

Q₁ = cm(t₂ - t₁) = 400 * 20 * (1087 - 87) = 8000000 Дж або 8000 кДж

Обчислимо кількості теплоти, яку необхідно передати твердій речовині масою m, щоб перетворити її на рідину за температури плавлення:

Q₂ = λ* m = 180000 * 20 =  3600000 Дж  або  3600 кДж

Сумарна кількість теплоти:

Q = Q₁ + Q₂ = 8000 + 3600 = 11600 кДж або  Q = 11,6 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Timofiii
Предмет: География, автор: Yumilia