Предмет: Химия,
автор: lerko18
3. Позначте об'єм, який (за н. у.) займає карбон(IV) оксид, маса якого становить 110 г:
А Б В Г
A 11,2 л;
Б 22,4 л;
Г 44,8 л
В 56 л;
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: В 56 л
Объяснение:
M(CO2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
n(CO2) = m(CO2)/M(CO2) = 110/44 = 2,5 моль
V(CO2) = n(CO2) * Vm = 2,5 * 22,4 = 56 л
lerko18:
Дякую❤️❤️❤️
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sonick777
Предмет: Алгебра,
автор: antonijman
Предмет: Математика,
автор: maryna01122011
Предмет: Українська література,
автор: scalskaay
Предмет: Русский язык,
автор: Urinboyev