Предмет: Физика,
автор: nataliaandrejcuk1
який об'єм аліміневої деталі якщо її маса 270г.
Даю 100 балів
Ответы
Автор ответа:
0
За правилом(на фото) ми можемо знайти об‘єм
Густина алюмінію - 2,7 г/см3
270г : 2,7 г/см3 = 100 см3
Густина алюмінію - 2,7 г/см3
270г : 2,7 г/см3 = 100 см3
Приложения:

nataliaandrejcuk1:
Дано: m=270г. V=2700 R(ро)-?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemis02012
Предмет: Английский язык,
автор: vikagybena12
Предмет: Математика,
автор: irinacaban94
Предмет: Физика,
автор: zluka6465
Предмет: География,
автор: eselbaevakulmaras