Предмет: Русский язык, автор: dmuratbek742

СРОЧНА эссе С НОВЫМ ГОДОМ Поздравление КАМУТА дам 80 балов ​

Ответы

Автор ответа: narimanovaalina8
0

новым год для меня самый любимый и долгожданный праздник. Под новый год мной обладает странное чувство чего то волшебного и радостного. Повсюду отмосфера праздника, и люди готовятся к его приходу, покупают парные ёлки или ели домой, различные фрукты и сладости на стол и конечно подарки для своих близких, родных и друзей. На кануне нового года мы готовимся к его приходу.Украшаем нашу ёлку разными игрушками, ярко-святящимеся гирляндами и пашной мишурой. Каждый год мама готовит на стол что то вкусное и не обычное на новый год. К нам приходят близкие, родственники и друзья, Ближе к двенадцать мы выходим на улицу и запускаем фейерверки и салюты. Для детей это самый сказочный праздник. Как по правилам дед мороз и снегурочка приносят подарки и ложат под ёлку. Дед мороз со снегурочкой обретают весь мир на своих санях которые везут олени высоко в небе. А все эти подарки производят эльфы на северном полюсе. Перед новым годом дети пишут заветное письмо Деду Морозу. Новый год мой самый любимы праздник. На новый год я всегда поздравляю и дарю подарки друзьям и близким.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: gerasimovakira264
Очень срочно,100 баллов
Прочитайте тексти джерел( на фото) і письмово дайте відповіді на запитання:
1. Як автор розповіді ставиться до згаданих історичних діячів та подій (явищ), про які йдеться? Чому ви так вважаєте?
2. Спробуйте пояснити, навіщо автор свідчить про ці події. Чи є, на вашу думку, достовірною інформація, яку він наводить?
3. Поміркуйте, чому смертну кару повстанцям було змінено на інше покарання.
«Головний цих розбійників начальник Максим Залізняк... Нинішнього року у квітні місяці... разом із 70 людьми-втікачами запорозькими козаками для викорінення у Польщі конфедератів поляків... пішов на містечко Жаботин, під яким розгромили конфедератів п’ятдесят чоловік... а потім пішли далі... до містечка Умані...
З містечка Умані сотник Іван Гонта... прибувши до нього, Залізняка, оголосив, що він: має козаків до чотирьохсот, і так з обох, погодившись з ним, Залізняком, в те містечко Умань сильно увійшли по настанню вже другого дня зранку... А при цій зграї, яка зібралася, визнався був він, Залізняк, полковником, у яке звання він тими запорозькими козаками, з якими була в нього згода...»
З документів Київської губернської канцелярії. 1768 (?) р.
«[...] Його, Залізняка, як головного порушника прикордонної тиші, колесувати і живого покласти на колесо, але замість цього скасувавши це, нині вживане до найважливіших злочинців покарання бити кнутом - дати сто п’ятдесят ударів і, вирізавши йому ніздрі і поставивши на лобі і на щоках указні знаки, заслати в Нерчинськ на каторжну роботу вічно.
2-е. Бувшим з ним, Залізняком, разом в спільництві розбійникам... за вчинені ними грабунки і смертні вбивства, в яких вони при слідстві і обвинувачувались, і за самовільну їх, без відома команд своїх відсутність, і за таємний прохід через кордон - в Польщу - відсікти голови, а замість цього бити їх кнутом - дати по сімдесят ударів кожному і, вирізавши ніздрі і поставивши указні знаки, заслати в Нерчинськ на каторжну роботу вічно».
Із рішення Київської губернської канцелярії. 1768 р.​
Предмет: Окружающий мир, автор: martinpodgornak35