Предмет: Физика,
автор: NazarHulyk
Допоможіть будь ласка з 7 завданням
Даю 100 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
S₁=100 м
t₁=20 с
S₂=600 м
V₂=36 км/год=10 м/с
<V>-?
Решение:
<V>=S/t=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)
S₂=V₂t₂
t₂=S₂/t₂
t₂=600/10=60 (c)
<V>=(100+600)/(20+60)=8,75 (м/с)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: halynapavljuk6
Предмет: География,
автор: svitlanazdo
Предмет: Українська література,
автор: dariavircenko42
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Dildora1992x