Предмет: Химия,
автор: irinademcenko72
Деякий вуглеводень містить 83,3 % Карбону,а відносна густина його за киснем становить 2,25. Встановіть формулу.
Ответы
Автор ответа:
2
Эмпирическая формула :
Пусть m(УВ)= 100 г,тогда m(C)=83,3 г, а m(H)= 16,7 г
n(C)= m/M= 6,94 моль
n(H)= 16,7 моль
n(C) : n(H) = 1 : 2,4 = 5:12
M(УВ)= D * M(O2) = 72 г/моль
Проверяем : 72=72 - значит,это пентан
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastyashumak2013
Предмет: Физика,
автор: alinaartemchuk17
Предмет: Українська мова,
автор: frizzzore
Предмет: Русский язык,
автор: lyudmila28
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lazzatbekovajdos