Предмет: Биология, автор: Аноним

1. Хто такі птахи? 2. Назвіть визначальні ознаки птахів. 3. Які відділи тіла птахів?

4. Що таке крила, дзьоб і пір’я птахів? 5. Яке дихання в птахів? 6. Наведіть прикла-
ди птахів своєї місцевості.

7–9 7. Які особливості поширення птахів? 8. Які особливості будови птахів? 9. Які
особливості способу життя птахів?
10–12 10. Які особливості зовнішньої будови птахів, пов’язані з їх пристосуванням до
польоту? видповидати на питаня

Ответы

Автор ответа: alisamamyrbaeva
3

Ответ:

1) Птахи-клас теплокровних яйцекладних вищих хребетних тварин, які пересуваються на двох ногах, а їхні передні кінцівки перетворилися на крила

2) 1.суха шкіра, без залоз, вкрита пір'ям;

2.наявність крил;

3.обтічна форма тіла;

4.особливе розташування пальців на нижніх кінцівках і наявність цівки;

5.наявність дзьоба;

6.виникнення чотирикамерного серця, що призвело до повного поділу потоків венозної і артеріальної крові і теплокровности.

3)Птахи мають тіло обтічної форми, у якому виділяють такі відділи: голова, шия, тулуб і хвіст. У птахів дві пари кінцівок. Задні слугують для пересування по землі, гілках дерев або плавання у воді. А передні перетворилися на крила та пристосова- ні до польоту.

4) 1.Крила-органи польоту тварин. Є у більшості комах, у птахів, деяких ссавців (рукокрилі). Крила були у деяких викопних плазунів (наприклад, птерозаврів).

2.дзьоб-орган птиц, некоторых нептичьих динозавров, а также черепах, образованный челюстями, одетыми роговым чехлом — рамфотекой. Образования, тоже называемые клювом, но имеющие другое строение, имеют утконос и головоногие моллюски.

3.пір’я- накожное роговое образование птиц, а также некоторых нептичьих динозавров. Перья растут на определённых участках кожи, называемых птерилиями. Лишь у немногих нелетающих птиц, например у пингвиновых, птерилии не выражены, а перья растут равномерно по всему телу

5)Під час польоту повітря, насичене киснем, проходить через легені птахів 2 рази — при вдиху і при видиху (при видиху воно переміщається у легені з повітряних мішків). Такий механізм дихання птахів називають подвійним диханням. Зверни увагу!

6)До них належать горобці, сороки, ворони, сичі, дятли, синиці. Ці пташки полюбляють насіння лободи, подорожника, живляться рештками рослин, а от синиці дуже люблять свіже несолоне сало. Пізньої осені в наших лісах з'являються червоногруді снігурі, чубаті омелюхи, чечітки, шишкарі. Вони прилітають зимувати.

7-9 7) Птахи – це теплокровні яйцекладні наземні хребетні з передніми кінцівками , перетвореними на крила, тіло яких вкрито пір'ям. В основному це тварини, що добре літають. Є представники, що пристосувалися до життя на поверхні землі й у водному середовищі. Поширені на всіх континентах, у всіх кліматичних зонах.

8)Своєрідність будови птахів визначається їхньою здатністю до польоту, насамперед завдяки зменшенню маси тіла. Так, у птахів полегшений скелет. У більшості видів птахів грудина має плаский виріст, що виступає уперед, - кіль. До нього прикріплюються грудні м'язи, які забезпечують рухи крил під час польоту.

9)Птахи добре пристосувались до різноманітних умов існування: до життя в болотах, водного способу життя, у повітрі, лісах і кущах, на рівнинах чи скелях. Для деяких птахів (стрижів, ластівок тощо) повітря є основним середовищем існування, оскільки вони живляться в повітрі різними літаючими комахами.

10-12 10) 1. Головні особливості зовнішньої будови птахів пов'язані з польотом – це, звичайно, що форма тулуба, перетворені передні кінцівки в орган польоту (крила) і специфічна будова задніх кінцівок, які служать не тільки опорою для тулуба, але і для пересування. 2. Позбавлена залоз, суха і тонка шкіра.

Объяснение:

читай книгу)))))


veronikavoronkova419: сильно много писать
Похожие вопросы