Предмет: История, автор: andreybenzinchik

Упиши пропущене. (0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 б.) Середньовічне місто ст. пожвавлюється мiське життя. Розвиток міст пов'язаний насамперед iз соціально-економічними чинниками. Зростання чисельності населення, надлишки сiльсько- господарської продукції створили передумови для відносин. Селяни продавали свій товар міському ринку й купували потрібні їм вироби місце- Переселившись у місто, можна було здобути осо- 3 ВИХ бисту Тоді казали, що «міське повітря робить людину вільною». Міста стали осередками пекарiв, м'ясників, ковалів, шевців, столярів, кравців. Майстри однієї чи суміжних спеціальностей об'єднувались у Купці теж мали свої об'єднання Щоб запобігти доступ до своїх професійних об'єднань надавали переважно родичам і друзям. 3 ХІІ ст. мiські органи влади, гільдії, приватні особи засновують На відміну від монастирських вони були осередками вільнодумства. Навчання велося мовою та базувалося на запозиченій в античності програмі « У XIV ст. Європою прокотилося кілька хвиль смертю». Коли вона приходила в місто, його пах виставляли вартових і палили вогнища з ароматичними травами. Життя ніби завмирало. »>. яку називали «чорною на підсту​

Ответы

Автор ответа: liliradeva6
10

Ответ:

. Виникнення середньовічного міста

У Римській імперії було багато великих та квітучих міст. Вони виконували насамперед політичну, адміністративну і воєнну функції, тобто були осередками, де розміщувалися органи влади, війська та ін. Крім того, вони були центрами торгівлі та ремесла. Із занепадом Римської імперії згасло і міське життя. Майдани і вулиці перетворилися на поля, городи і пасовища. Кількість мешканців зменшилася до кількох тисяч або й сотень. Майже 500 років у Західній Європі домінував сільський пейзаж. Тільки деякі міста Італії та півдня Франції зберегли свій ритм і рівень життя завдяки міжнародній торгівлі та резиденціям єпископів.

Давньоримські руїни. Трир, Німеччина

У Х – ХІ ст. почалося відродження деяких старих і виникнення нових міст у Західній Європі, які, хоч і постали на основі старих римських, але суттєво відрізнялися від них. Насамперед вони були економічними центрами — осередками ремесла і торгівлі.

Що ж зумовило і спричинило відродження міського життя у Європі? Насамперед, процеси в економіці, розвиток сільського господарства. Так, у Х – ХІ ст. зросло виробництво зерна, розвивалося садівництво, виноградарство, городництво тощо. Виник надлишок сільськогосподарських продуктів, які можна було обміняти на ремісничі вироби. Відповідно зросла майстерність сільських ремісників. Вони вже не встигали клопотатися сільським господарством, це тільки відволі­кало їх від основної роботи. Зрештою, ремісництво відокремилося від сільського господарства. Для збуту продукції ремісники зосереджувались у тих містах, де були значні скупчення людей: на перехресті важливих шляхів, річних переправах, під стінами замків резиденцій єпископів і королів. Поступово в цих містах формувалися постійні поселення ремісників.

Объяснение:

надеемся помогла


skiba8nastya: тоже
mitryskinanatasa: вобще ноль помощи
skiba8nastya: согл
hiznakovaliza08: Фигня какае-то
hiznakovaliza08: Я знаю что писать 1) Х ст. 2) товарно-грошових 3) ремісників 4) свободу 5) цехи 6) гільдії 7) конкуренції 8) світські школи 9) Латинською 10) семи вільних мистецтв 11) бубоної чуми 12) закривали
skiba8nastya: СПАСИБО
levbliumenfeld: спс от душы брат
ulanekrasova42: спасибооо
nastyaskay99: СПАСТБО БРО
liliradeva6: если не помогло не пишите
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: AsterioLegend
Предмет: Математика, автор: gulratoeva1983