Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масові частки елементів у сполуці Na2SiO3
(((Відповідь запишіть так: Na - 70%, Si - 5%, O - 25%)))
Срочно!!!
даю 100 баллов
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Na - 38%, Si - 23%,O - 38%
Объяснение:
W(Na)= n•Ar(Na)/Mr(Na2SiO3) = 2•23/120=46/120=0,38=38%
Mr(Na2SiO3) = Ar(Na)•2+Ar(Si)+Ar(O)•3=23•2+28+16•3=46+28+46=120
W(Si) = n•(Si)/Mr(Na2SiO3) = 28/120 = 0,23 = 23 %
W(O) = n•(O)/Mr(Na2SiO3) = 3•16/120 = 46/120 =0,38= 38%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: olyafirst66
Предмет: МХК,
автор: sayuchaanw
Предмет: Химия,
автор: mashaswedan77
Предмет: Литература,
автор: Sabina094
Предмет: Другие предметы,
автор: ninaaleinikova1485