Предмет: Физика,
автор: romanmalukin
допоможіть з фізикою 8 клас, будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2,1кг
Объяснение:
Дано:
Q=700кДж
λ=332кДж/кг
----------------
m-?
Q=λ*m, где:
λ-удельная теплота плавления льда;
m-масса льда
Отсюда:
m=Q/λ=700/332=2,1кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: halynapavljuk6
Предмет: Информатика,
автор: 12Margo13
Предмет: Математика,
автор: pocticlav2010
Предмет: Информатика,
автор: privetdaipyati