Предмет: Физика, автор: ymin65016

❗допоможіть, будь ласка ❗
Визначте затрати енергії, необхідної для перетворення в пару кульки з льоду, маса якої становить 975 г. Початкова температура льоду дорівнює 0. ​

Ответы

Автор ответа: sergeydoow
0

Ответ:

Дано:

Маса кульки льоду: 975 г

Початкова температура льоду: 0°C

Решение:

Різниця температур: 100°C - 0°C = 100°C

Затрати енергії: маса * різниця температур * теплота паронасищення води = 975 г * 100°C * 3332 Дж/кг*°C = 32448000 Дж

Ответ: Затрати енергії, необхідної для перетворення в пару кульки з льоду, становлять 32448000 Дж.

Объяснение:


ymin65016: можете, будь ласка, написано це на листку?
ymin65016: написати*.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sergehanburin
Предмет: Математика, автор: ivannogaigrisenko11