Предмет: Химия,
автор: beregovasofia130
.Знайдіть кількість речовини та відносну густину за воднем сульфур (ІV) оксиду масою 128 г
( Допоможіть будь ласка )
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
M(SO2)=64г/моль
n(SO2)=128/64=2моль
M(H2)=2г/моль
D(H2)=64/2=32
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: evgeniyamoroz2010
Предмет: Алгебра,
автор: 26pirozhulya
Предмет: Информатика,
автор: evangilina052
Предмет: Химия,
автор: altynovasaikal74
Предмет: География,
автор: NikolaiUkolov926