Предмет: Химия,
автор: petrinakkata109
Розрахуйте масові частки елементів у сполуці NaNO 3
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(NaNO3) = 23 + 14 + 16×3 = 85
W(Na) = 23 : 85 × 100% = 27,06 %
W(N) = 14 : 85 × 100% = 16,47 %
W(O) = 100 - (27,06 + 16,47) = 56,47 %
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: rustmovamrym5
Предмет: Математика,
автор: annasubotina10
Предмет: Українська мова,
автор: margosivasenko
Предмет: Русский язык,
автор: vanikiin
Предмет: Русский язык,
автор: isabaevazhuldyz91