Предмет: Химия, автор: Danaaaa123

СРОЧНОООООО!!!!! 8 класс

Приложения:

Ответы

Автор ответа: IlonovaKatya
1

Дано:

N(NO)= 24,08×10²³ молекул

Знайти: m-? Mr-? V-? n-? D(NO) за O2?

Розв'язок:

n= N/Na

Na - стала Авогадро (6,02×10²³)

n= 24,08×10²³/6,02×10²³= 4 моль

Mr(NO)= сума Ar( атомних мас) елементів у сполуці

Mr= 14+16= 30 г/моль

V= Vm

Vm - молярний об'єм( стала величина -22,4 л/моль)

V = 4×22,4= 89,6 л

m= Mr

m= 4×30 = 120 г

D(O2)NO= Mr(E)/Mr(O2)

D(O2)NO= 30/32= 0,9

Відповідь: m= 120 г, Mr =30 г/моль, V=89,6 л, n=4 моль, D(O2)NO= 0,9

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: denusbarto33