Предмет: Химия, автор: mreprojectdobro

визначте масу 11,2 л СО

Ответы

Автор ответа: IlonovaKatya
0

Дано:

V(CO)= 11,2 л

Знайти: m(CO)-?

Розв'язок:

1) Знаходимо кількість речовини СО:

n =  \frac{v}{vm}

n =  \frac{11.2}{22.4}  = 0.5

2) Знаходимо Mr(CO) - молярну масу:

mr = ar(c) + ar(o) = 12 + 16 = 28

3) Знаходимо масу:

m = n \times mr = 0.5 \times 28 = 14

Відповідь: m(CO)= 14 г

Похожие вопросы