Предмет: Физика,
автор: ffvchcfbghccjbv
тіло масою 50 кг знаходиться в ліфті. Знайдіть його вагу якщо ліфт, маючи прискорення 1,5 м/с2 рухається вниз
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 50 кг
a = 1,5 м/с²
P- ?
Так як тіло рухається вниз, то
P = m (g - a) = 50* (10 - 1,5) = 425 Н
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: peps2207
Предмет: История,
автор: k94917726
Предмет: Французский язык,
автор: konnikviktoriya
Предмет: Математика,
автор: shulgash