Предмет: Химия, автор: misscatprity1

Обчисліть об’єм, який займає 56г карбон (ІІ) оксиду СO за н.у.​

Ответы

Автор ответа: poka1841
1

Ответ:

наче так

Объяснение:

Дано: m(CO)=56г. V=v•Vm. V(CO)=2•22,4=44,8л

Знайти:. v=m/M. v(CO)=56/28=2моль

V(CO)-?

Похожие вопросы