Предмет: Химия,
автор: sshbgmt
№7.Розрахуйте об’єм, який займає газ СН4 за нормальних умов масою 8 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(СН4) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль
n(CH4) = m(CH4) /М(СН4) = 8/16 = 0,5 моль
V(СН4) = n(CH4) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: pupil1080
Предмет: Математика,
автор: arturkostin78
Предмет: Биология,
автор: abespalov112
Предмет: История,
автор: aysana26012008