Предмет: Физика,
автор: nazarkovtun2006
Задача 2. Електрон влітає зі швидкістю 500 км/с в однорідне магнітне поле з індукцією 1,4 мТл перпендикулярно до ліній магнітної індукції. Визначте силу, що діє на електрон, і радіус кривизни траєкторії руху електрона 1,12*10-16 Н:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,12*10⁻¹⁶Н; 0,002м=2мм
Объяснение:
Дано:
B=1,4мТл=1,4*10⁻³Тл
V=500 км/c=5*10⁵ м/с
m=9,1·10⁻³¹кг
q=−1,6·10⁻¹⁹ Кл
α=90°
--------------------
F-?; R-?
Сила Лоренца равна
F=qVB, где:
q-заряд электрона;
V-cкорость электрона;
В-индукция магнитного поля
F =1,6*10⁻¹⁹*5*10⁵*1,4*10⁻³=1,12*10⁻¹⁶Н
R=m*V/(q*B), где:
m-масса электрона;
V-cкорость электрона;
q-заряда электрона;
В-индукция магнитного поля
R =9,1*10⁻³¹*5*10⁵/(1,6*10⁻¹⁹*1,4*10⁻³)=0,002м=2мм
nazarkovtun2006:
спасибо большое)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: qrwwwrp
Предмет: Другие предметы,
автор: veronikaberesuk
Предмет: Українська мова,
автор: sashasaxarok2022
Предмет: Химия,
автор: Bachi0803
Предмет: Физика,
автор: Аноним