Пожайлуста!!!!!
Скласти характеристику виду за видовими критеріями. ( На вибір 1 рослина і 1 тварина: Слон африканський, конюшина лучна, миша польова, стокротки багаторічні).
Ответы
Відповідь: Слон Африканський( Саванний і лісовий) і конюшина лучна
Слон Африканський входить до роду хоботних ссавців, родини слонових.Ще зовсім нещодавно лісовий слон вважався підвидом африканського (саванного) слона. Проте недавні дослідження довели, що це два різні види слонів, хоча досі вони дуже схожі. Відомо, що вчені досі обговорюють питання про 3 вид - західноафриканський слон. Але ця інформація на данний момент не офіційна . Головною відмінністю лісового слона вважається його відносно невеликий зріст – до 2,4 м. Такі розміри цілком обґрунтовані, якщо врахувати, що живуть вони в лісистих місцевостях, в яких треба залишатися досить спритним. Зустріти його можна тільки у тропічних вологих лісах. Вуха лісового слона мають округлу форму, а його кремезне тіло вкрите густішим волосяним покривом, ніж у саванного слона. Бивні лісового слона значно менші і тонші, ніж саванного.
Саванний слон-ссавець з роду африканських слонів, загін хоботних. Найбільше з нині живуть наземних тварин. Саванний слон характеризується масивним важким тілом, великою головою на короткій шиї, товстими кінцівками, величезними вухами, верхні різці - бивні, довгим мускулистим хоботом. Довжина тіла досягає 6-7, 5 м, висота в плечах (найвища точка тіла) 3-3, 8 м. 21 пара ребер. Середня маса тіла у самок 5 тонн, самців - 7 тонн.
Конюшина — давня культура, в Україні відома з середини XVIII ст. В наш час основні райони вирощування конюшини — Україна, країни Балтії.
Вирощують конюшину також на Уралі, в Західному Сибіру, Приморському краї та інших районах.
Конюшина - цінна кормова культура, що дозволяє збалансувати вуглеводисті корми за вмістом протеїну.Вирощування конюшини на схилах захищає ґрунт від ерозії. Використання азоту з повітря і можливість знижувати внесення мінеральних добрив дозволяє вирішувати екологічні проблеми.
Пояснення: