Предмет: Химия,
автор: evae7564
Дано газ кмсень об'ємом 89,6 л. Обчисліть:
1) Молярну масу кисню.
2) Кількість речовини кисню.
3) Масу цієї порції кисню.
Швидко будь ласка
Даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(O2)=89,6 л
Знайти: Mr-?n-?m-?
Розв'язок:
Mr= сумі Аr(атомних мас) елементів сполуки
Mr= 2×16=32 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: mrdarklord56
Предмет: Математика,
автор: fragment0510
Предмет: Биология,
автор: golovkokatya14
Предмет: Українська мова,
автор: OksanaOvcharenko
Предмет: Русский язык,
автор: btgygjfftyujg