Предмет: Физика,
автор: BogdanHaumik16
Даю25 баллов. Нужен полный ответ
Два паралельних провідника у вакуумі знаходяться на відстані 5см один
від одного. По одному тече струм 25А, по другому – 30А. Визначити
довжину провідників, на які діє сила 0,002Н.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
відстань між провідниками: 5 см
струми у провідниках: 25 А, 30 А
сила, що діє на провідники: 0,002 Н
Найти:
довжину провідників, на які діє сила
Решение:
Сила, що діє на провідники, може бути обчислена за допомогою формули:
F = k * I^2 * L / d, де
F - сила, що діє на провідники
k - постійна Кутта-Фарадея (k=10^7 Н / (А^2 * м))
I - сумарний струм у провідниках (I = 25 А + 30 А = 55 А)
L - відстань між провідниками (L = 5 см = 0,05 м)
d - відстань між провідниками (d = 5 см = 0,05 м)
Застосуємо цю формулу:
F = 10^7 Н / (А^2 * м) * (55 А)^2 * 0,05 м / 0,05 м = 0,002 Н
Ответ:
Довжина провідників, на які діє сила, рівна 0,002 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: rspisok
Предмет: Биология,
автор: uyurrii
Предмет: География,
автор: ashdablydoctor
Предмет: Математика,
автор: trjkvshvm
Предмет: Другие предметы,
автор: daminoshka24