Предмет: Химия, автор: Аноним

1.Обчисліть кількість речовини (моль) міді, яка містить 6,02⋅1024 атомів.

Ответы

Автор ответа: snitkosiis
1

Ответ:

N(атомів)=6.02•10'24

n(Cu)-?

n=N/Na=6.02•10'24/6.02•10'23=10моль

Відповідь: n(Cu)=10моль

Похожие вопросы