Предмет: Физика,
автор: majapanko777
відстань між двома містами 625км .Поїзд рухався зі швидкістю 50мс .за який час він пройшов цю відстань ?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
e=625км|t=e:v
v=50м/с|t=625.000м:50м/с=12.500с
—————|
t=?
Объяснение:
Так як у нас є км і м/с і так ми поділити не можим тому переводим 625км в 625.000метрів, 1км=1000метрів.
Маємо в ділені м і м/с скорочується метри і метри тоді лишається лишається секунди.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ilariqwxv
Предмет: Физика,
автор: anastasiymakarchuk
Предмет: Литература,
автор: tribeldarina
Предмет: Математика,
автор: happy123456
Предмет: Английский язык,
автор: sveta0019